Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna1 » Najpiękniejsze makijaże2 » Kosmiczny kolor na rok 2018

Kosmiczny kolor na rok 2018

Data dodania: 10-03-2018 Co roku firma PANTONE wybiera dla nas wiodący kolor, a ponieważ Pantone to potężna wpływowa firma, więc ich kolor roku zawsze staje się inspiracją dla projektantów, makijażystów, architektów. W zeszłym roku wiodącym kolorem była miętowa zieleń, natomiast na 2018 Pantone wybrał jako wiodący ... ultrafiolet. Ultrafiolet będzie dominował w kolorystyce makijażu, ubrań, paznokci, mebli i wnętrz.

Co roku firma PANTONE wybiera dla nas wiodący kolor, a ponieważ Pantone to potężna wpływowa firma, więc ich kolor roku zawsze staje się inspiracją dla projektantów, makijażystów, architektów. W zeszłym roku wiodącym kolorem była miętowa zieleń, natomiast na 2018 Pantone wybrał jako wiodący ... ultrafiolet. Ultrafiolet będzie dominował w kolorystyce makijażu, ubrań, paznokci, mebli i wnętrz.
pantone kolor roku 2018 ultrafiolet
Dobra wiadomość jest taka, że pasuje do miętowego z zeszłego roku, więc nie musisz wymieniać wszystkich rzeczy aby pozostać na topie. Jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że ten kolor pasuje do bardzo wielu innych kolorów. W zależności od tego jakie kolory będą go otaczać, zmienia on swój charakter, zupełnie jak kameleon.

- połączony z czarnym lub malinową czerwienią staje się poważny i nobliwy.Jest troszkę smutny, a z czarnym po prostu żałobny,
makijaż w kolorze ultrafiolet
- połączony z jaskrawymi, neonowymi kolorami, np. pomarańczowym, limonkowym, żółtym jest wibrujący, energetyczny i kosmicznie nowoczesny,
Kolor roku 2018 ultrafiolet
- połączony z pastelowymi beżami, szarościami lub pomarańczami jest nostalgiczny, romantyczny i poetycki,
Ultrafiolet w połączeniu z pastelami
- natomiast jeżeli połączymy go z turkusem, delikatnym żółtym czy pomarańczem staje się lekki, tajemniczy, bajkowy,
fiolet w połączeniu z turkusem żółtym
- w połączeniu z białym podkreśla czystość i sterylność.

Zawsze jednak pozostaje mistyczny, magiczny i baśniowy.
Same więc widzicie, że jest to bardzo uniwersalny kolor, można go łączyć praktycznie ze wszystkim i uzyskiwać wiele różnych efektów. Pasuje również go każdej urody, więc śmiało można w niego inwestować i w makijażu i w ubiorze. Pamiętajcie tylko, że za dużo fioletu może sprawiać smutne wrażenie, warto go ocieplić i rozjaśnić ciepłymi odcieniami.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl